Ευχαριστήρια Επιστολή   μέσω andriaki@andriakipress.gr

ΤΚ 84500

Email : pansinaftikon@gmail.com

Ιούλιος - 2018

Ο πρόεδρος και τα μέλη του Δ.Σ του Πανανδριακού Συλλόγου Ναυτικών, θα θέλαμε να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες προς τον κ. Μιχάλη Λάβδα της Ναυτιλιακής εταιρείας L.SHIPPING, για τη δωρεά του προς τον Σύλλογο μας μιας Φορητής συσκευής ασυρμάτου για Σωσίβια λέμβο  MARINETTA - (MARINE PORTABLE LIFEBOAT RADIO).,αναγνωρίζοντας την καθοριστική συμβολή του στην συλλογή Παλαιών και νέων Ναυτιλιακών Οργάνων που ο σύλλογος έχει αρχίσει να συγκεντρώνει ώστε να δημιουργήσει στο μέλλον έκθεση Ναυτιλιακού περιεχομένου.

Με εκτίμηση,

Ο Πρόεδρος             Τσαούσης Γεώργιος

Ο Γ. Γραμματέας     Τηνιακός Γεώργιος

Χοροεσπεριδα ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 5  2017

τιμή εισόδου

€20

Συνδρομή ανα έτος

€10

εγγραφη μελους

€5

λοιπα Εξοδα

€2,0

ΗΜΕΡΙΔΕΣ

ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ

Ο Πανανδριακός Σύλλογος  διοργανώνει  Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού, η οποία απευθύνονται στους μαθητές του Ναυτικού Λυκειου και γονείς τους, αλλά και σε κάθε ενδιαφερόμενο.

Κατά τη διάρκεια αυτών των εκδηλώσεων οι μαθητές και οι γονείς τους αποκτούν όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για το Nαυτικό επάγγελμα .

22- Ιουλίου-2017  Ωρα 10:30 Δημοτικό Θέατρο